Loading

Fiyatlar & İndirimler

Bridgestone Emniyet Lastikleri

Kalitesi, performansı, hizmet garantisi ve güvenliğe verdiği önemle bilinen Bridgestone’un yeni iletişim kampanyası, Bridgestone Emniyet Lastiği başladı.

Yola Güvenli Çık, Yolun Hep Açık sosyal sorumluluk projesi ile trafik kazaları, araç güvenlik önlemleri, trafik bilinçlendirmesi konularında hassasiyetini ortaya koyan Bridgestone, emniyet konusuna odaklanan bu kampanyasıyla da güvenlik vaadini destekliyor.

Bridgestone emniyet lastikleri fiyat listesini görmek için tıklayın.

Lassa, Türkiyenin Lider Lastiği

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa. Neden Lassa;

  • Yolda yüksek hızda giderken karşılaşabileceğiniz çukur, tümsek ve diğer kötü yol koşullarına karşı, özel konstrüksiyonu sayesinde dayanıklılık sağlar.
  • Geliştirilen özel simülasyon teknolojileri ile karlı ve ıslak zeminde üstün bir performansa sahiptir. Karlı ve ıslak zemin performansları arasındaki mükemmel denge sayesinde zorlu kış koşullarında aracınız asfalta daha sağlam basar.
  • Rakiplerine göre %25 daha uzun ömürlü olan Greenways, yola sağlam çıkmanızı sağlar. Greenways’in nano-pro teknolojisi hem düşük yakıt tüketimi hem de uzun ömür sunar. Böylece yolculuğunuz boyunca lastiğiniz ve cebiniz sağlam kalır.

Daha fazlası için Özer Grup Lastiklerine gelin. Lassa 2018 mart fiyat listesine buradan  ulaşabilirsiniz;

İndirimler

Özer Grup Otomotiv Lastikleri Kampanyası size özel. Hemen Bridgestone bayimize gelin ve eşsiz fırsatları kaçırmayın.

Hemen Randevunuzu Ayarlayın

Sizin Lastikçiniz, Size özel indirimleri kaçırmayın

Hemen Arayın: 0312 969 4099

RANDEVU AL