Loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekip

30 Yıllık Deneyim Tek Yerde Buluştu

Özer Grup Otomotiv Lastikleri her biri 30 yılı aşkın süredir piyasada bulunan ve deneyimlerini kaliteye dönüştüren insanları bir araya toplamıştır. Oto lastik pazarında Türkiye’nin yetiştirdiği ve Türkiye de lastik sektöründe üstün rol oynayan Kamil ÖZER şimdi edindiği tüm tecrübeyi Özer Grup Otomotiv Lastikleri çatısı altında müşterilerine hizmet olarak vermektedir.

Özer Grup Otomotiv Lastikleri oto lastikleri konusunda full bakım ve onarım vermektedir. Adil bir fiyat ile güvenebileceğiniz yüksek kaliteli, garantili hizmet sunuyoruz. Otomobil, Jip, SUV, Ticari tüm araçlar en iyi tercih.

İşletme Sahibi ile Tanışın

Müşterilerimize güler yüz ile hizmet veriririz

Kamil ÖZER
Genel Müdür
Lastik sektöründe masanın her tarafını görmüş 30 yılını bu sektöre adamıştır. Farklı şirketlerde yönetici olarak çalışmıştır.
Bayram Özer
Tekniker
30 senelik usta. Servis kısmının her bölümünde ve her türlü ekipmanda uzmanlığı bulunmakta
Mehmet ÖZER
Tekniker
33 senelik rot balans ustası. Bir çok şehirde farklı firmalarda çalıştı. Gürcistan da Rot eğitmenliği yaptı

Özer Grup Otomotiv Lastikleri Tic ve Ltd.Şti firma sahibi Kamil Özer 1976 Kdz. Ereğli doğumlu olup , 1998 senesine kadar yaşamış olduğu Kdz. Ereğli’den memleketi Ankara’ya ailesi ile beraber göç etmiştir. Farklı marka bayilerinde satış personeli olarak çalışmaya başladığı iş hayatında Ulusal ve Uluslarası firmalarda yöneticilik yaparak profesyonel iş hayatında yer almıştır.

Lastik sektöründe masanın her tarafını görmüş olan Kamil Özer tüm tecrübesi ve bilgisini Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘nin bayiliğini alarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Özer Grup Otomotiv Lastikleri Kamil Özer’in kardeşleri ile birlikte yürüttükleri bir aile şirketidir.

Ekibimiz birçok farklı araç türünde uzmanlaşmıştır. Hayatları boyunca farklı yerlerde çalışmış olduklarından, bireysel olarak genel uzmanlıkları da daha büyüktür. Birçok marka ve model üzerinde çalışarak, teknisyenlerimize zorlu onarımları ve diğer sorunları doğru bir şekilde teşhis etmek için güvenilebilir. Otomotiv teknolojisi ilerledikçe, ekibimiz eğitim ve becerilerini sürekli olarak güncelleniyor.

Firma içerisinde son sistem makine ekipman malzemeleri ile Rot Ayarı, Balans, Jant Düzeltme, Klima Gazı, Nitrojen, Far ayarı ve 4 katlı mağaza içerisinde Lastik Saklama hizmetleri verilmektedir.

Aracınızın yardıma mı ihtiyacı var

Sunduğunuz servisler

Arayın: 0(312) 969 40 99

RANDEVU AL YARDIM MI GEREKİYOR?